על משה (מושיק) שקרוקה, יוצר ועורך האתר

(יש לקרוא בזהירות, כדי שלא ישבר!!!!)

משה (מושיק) שקרוקה, לחם במלחמת ששת הימים נגד הזרעונים האחרים על הזכות להפרות את הביצית של אימו. נולד בעיירה נידחת בשם תל אביב. כיום תושב באר שבע יממות בשבוע. נשוי לאשה, לשלושה ילדים ולמשכנתא. עבד כמעט 24 שנים כמהנדס חשמל בחברה סלולרית, (למי שיש עדיין בעיות קליטה, זה לא אומר שהוא סתום), כשהוא סובל לעיתים מאי שפיות, הוא הופך לאיש פיוט וכותב שירה. משה רץ בבחירות האחרונות לכנסת אך לצערו נעצר בגן סאקר עקב כאבים בברך.

מספרים שהיה בעברו הרחוק קלח תירס דל קלוריות, עד שנתקל במכשפה טובה, שהפכה אותו לצפרדע הודית שמנה. הוא ניתר משמחה לתוך הכנרת, בזמנו, כשישו הלך על המים הוא דרך עליו בטעות, למזלו של מושיק, הוא ניצל ברגע האחרון ע"י דינוזאור גמדי, שמכר אותו תמורת ביסקוויט ושני עכברי מעבדה לנשר סטלן, שעף איתו, בדמיון לא מודרך לאמריקה הלטינית, שם עשה מושיקנו הצפרדע חיל והתחתן עם נסיכה מכוערת שסירבה בחירוף לתת לו נשיקה על הלחי, אלא רק על שפתיים, ולכן במקום נסיך הוא הפך לצ'יף אינדיאני והנסיכה הפכה לסוסתו עליה רכב עד לנמל החדיש בעת העתיקה. משם עלה מושיק על ספינה ויקינגית ששטה לניו יורק, עוד לפני שהאינדיאנים גילו את קולומבוס. עוד אומרים כי ביום שהביאו את פסל החרות הוא קיפץ למעלה עד הקודקוד והפך למיונז סקנדינבי, כמעט והתעכל בקיבתו של נפוליאון, כשחמק מידיה של סבתא בונפרטה, שניסתה לתבל בו פשטידה צרפתית. אחר כך הוא החלים והיה לנעלי הבית הרזרביות של מלך פרס במאה השבע עשרה (וואו איזה ייחוס) ועד היום הוא מתגעגע לגרביים של המלכה ויקטוריה. כיום הוא תפוח אדמה, שטוגן בשמן רותח, מנסה להגיע למחוזות חדשים, מחר הוא מתכנן לנסוע אחורה בזמן  אל שלשום ולהישאר שם עד מחרותים אולי ככה יוכל להספיק לעשות מחר את כל מה שתכנן להיום.

בינתיים הוא החליט, בזמנו הלא פנוי, לכתוב קצת תכנים באתר החביבוש הזה ...

אם תחייך אל החיים, יש מצב שהם יחייכו אליך בחזרה...

על האתר - מילים בראש טוב

מי שמחפש את היופי בחיים, ימצא אותו בכל מקום, מי שמחפש בחייו את הכיעור, ימצא בכל מקום אף אותו ...

האתר הזה הוא בעצם חלום עתיק אותו חלם לראשונה יוסף לפני שפגש את אשת פוטיפר, החלום היה בתחילתו חלום ענוג, שחזר על עצמו לאורך ההיסטוריה, כמו וירוס מדבק, של חיוכים ואהבה, שעבר מבן לנכד ומנכד לנין (מי אמר קורונה ועוד לא קיבל). כשמשה רבנו עמד לפני מותו על הר נבו וראה את ארץ ישראל, הקדוש ברוך הוא נתן לו לחזות גם באתרנו זה, משה החליט באותו רגע שאינו רוצה יותר למות והחל לסתת באבן, מילים בראש טוב, במטרה להעלות את הדברים ביום מן הימים לאתר זה. עם השנים האבן נשחקה ובלתה ומספרים שהיא הפכה לאבן הראשה טובה או לאבן היסוד ממנה נבנו בתי המקדש הראשון והשני ויש אומרים שכשיבוא המשיח האבן תקום לתחייה ותגלה לעולם את עלילות הראש הטוב שהיה לכותבי התורה בעת שלגמו יין בשמחת בית השואבה.

זאבנו ביניימינוס הרצל חזה את האתר כשיצא למרפסת, כדי לחפש את הכלבה שלו ואפילו דוד בן גוריוננו הכריז בזאת על הקמת אתר בראש טוב בארץ ישראל, רק שהוא התבלבל וסבר בטעות ש"ראש טוב" הוא אחד כזה שאפשר לעמוד עליו יום יום ולא לפתח קרחת.

בשנת 2020 קם לו אדם קטן עם חזון גדול והחליט לממש את החלום, הוא החל לחפש את התכנים ההיסטוריים המקוריים של האתר, אך לא מצא דבר מלבד כמה שערות שהשאיר שמשון הגיבור במקלחת. אז הוא יצר קשר עם המנטורית שלו, אליסה בארץ הפלאות, שאמרה לו להעלות לאתר שירים וסיפורים שלו ואולי גם של חברים בני העט המודרני.

מי שאוהב לכתוב דברים חופשיים בראש טוב, מוזמן לשלוח למערכת. והועדה המכוננת (הכוללת בין היתר את פו הדב, החתול של דונלד טראמפ, הגמדים של סינדרלה והנעל של שלגיה) תדון באפשרות לפרסמם באתר.

צוות המערכת, הכותבים והעורך מאחלים לכולם קריאה בכיף והרבה שמחה בלב.